17 comments on “Burmistrz informuje i doradza…
 1. Działanie jak najbardziej prawidłowe i zgodne z prawem a śmieszy tylko ludzi małostkowych.
  We mnie nie wzbudza to żadnych emocji , może dlatego ,że nie prowadzę bloga i nie liczę na sensację tam gdzie jej po prostu nie ma.

 2. Nikt nie podważa zgodności tego pisma z prawem. Nikogo to też nie śmieszy. Ci z bloga nie robią z tego sensacji. Sensacje to wszędzie wietrzy Czerepach. Dlatego trzeba iść na referendum i pognać te suto opłacane miernoty z ratusza.

 3. Pan Burmistrz dał 1 dzień na zgłoszenie głosowania korespondencyjnego. Najpóźniej do 1 stycznia 2017. Tak mało czasu jest zgodne z prawem?

  • Tyle (1 dzień) to dał redaktor bloga, publikując ten dokument właśnie dzisiaj w tej gazecie, i tak to wygląda . Prawda Panie Redaktorze ?

   • Proszę Pana, skrzynkę na listy sprawdzam bardzo często.

    Dopiero we czwartek zobaczyłem informację o referendum.

    Miałem 1 dzień na załatwienie sprawy.

    Kpina!

    • Proszę Pana, a ja zakazałem wrzucać śmieci do mojej skrzynki. Referendum mnie nie interesuje i nic nie muszę załatwiać !!!

  • To nie PRL! Wystarczy ,że na blogu choinka jest przybrana w czerwoną gwiazdę. Zostając w domu też mamy wpływ na wynik referendum. Tak to działa przecież, czego nikt nie może zaprzeczyć.

   • Taka właśnie gwiazda doprowadziła Owsiaka do władzy. Stało za nim UP i SLD. Masz rację, to nie PRL, pora tę władzę zmienić :)

  • Nie idę na referendum bo nie popieram ludzi promujących bolszewicką czerwoną gwiazdę i to jeszcze na świątecznej choince.
   A co do demokracji to na razie trzeba zapomnieć , ponieważ mamy w Polsce pisokrację.

   • Jeśli kolor gwiazdy na choince ma dla Ciebie znaczenie, to jesteś człowiekiem bardzo niebezpiecznym. Już lepiej Ty na te referendum nie idź. W mieście mamy pisokrację od kiedy na tronie zasiadł wódz-mitoman. Pisiaczki mogłyby się wiele od niego nauczyć.

    • Teraz widzisz ,że burmistrz nie jest zagrożeniem tylko moja osoba zagraża społeczeństwu.I tak myśli większość Świdwinian, dlatego nie pójdą na referendum bo będą zaangażowani w poszukiwaniu mnie będącego źródłem wszelkiego zła i Twoich kompleksów.

 4. Referendum skierowane jest do ludzi mądrych , którym leży na sercu dobro mieszkańców i miasta .Tylko ludzie odważni i silni z podniesionym czołem zdołają zagłosować przeciw układom .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS