Burmistrz Owsiak ma przeprosić radnego Tarkę…

sąd-tarkaBurmistrz Owsiak ma przeprosić radnego Tarkę. W dniu dzisiejszym przed Sądem Okręgowym w Koszalinie odbyła się rozprawa radny Tarka kontra burmistrz Owsiak. Sąd uznał argumenty radnego Tarki i zobowiązał burmistrza Owsiaka do przeprosin radnego. Sprawa dotyczyła dyskredytowania radnego Tarki m.in. przed jego przełożonymi w wojsku. O sprawie obszernie pisaliśmy w czasie kampanii referendalnej. Czekamy, czy będzie ciąg dalszy tej swoistej potyczki. Wyrok nie jest prawomocny, stronom przysługuje odwołanie.

47 comments on “Burmistrz Owsiak ma przeprosić radnego Tarkę…
    • Chciałeś napisać, że samorządy w Świdwinie są kompletną fikcją i w takich składach są całkowicie zbędne. Czekam na następne wybory do tzw samorządów!

  1. „Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”

    Panie radny Szyposzyński, jest pan pewny, ze działa pan dla dobra miasta i mieszkańców?

  2. Czy miasta nie stać na tabliczki na budynkach? Rozwożę przesyłki i mam poważny problem ze znalezieniem adresatów. Zróbcie z tym porządek. Co kasy brakuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS