Burmistrz Owsiak ma przeprosić radnego Tarkę…

sąd-tarkaBurmistrz Owsiak ma przeprosić radnego Tarkę. W dniu dzisiejszym przed Sądem Okręgowym w Koszalinie odbyła się rozprawa radny Tarka kontra burmistrz Owsiak. Sąd uznał argumenty radnego Tarki i zobowiązał burmistrza Owsiaka do przeprosin radnego. Sprawa dotyczyła dyskredytowania radnego Tarki m.in. przed jego przełożonymi w wojsku. O sprawie obszernie pisaliśmy w czasie kampanii referendalnej. Czekamy, czy będzie ciąg dalszy tej swoistej potyczki. Wyrok nie jest prawomocny, stronom przysługuje odwołanie.

47 comments on “Burmistrz Owsiak ma przeprosić radnego Tarkę…
  1. Pan Roman ma za dobry wzrok, więc się nie nadawał na przewodniczącego hehehe

    • Chciałeś napisać, że samorządy w Świdwinie są kompletną fikcją i w takich składach są całkowicie zbędne. Czekam na następne wybory do tzw samorządów!

  2. „Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”

    Panie radny Szyposzyński, jest pan pewny, ze działa pan dla dobra miasta i mieszkańców?

  3. Czy miasta nie stać na tabliczki na budynkach? Rozwożę przesyłki i mam poważny problem ze znalezieniem adresatów. Zróbcie z tym porządek. Co kasy brakuje?

Komentarze są wyłączone


  • RSS