Temat wiecznie żywy, czyli gdzie podział się prąd?

Wracamy do tematu. Z uwagi na to, że wciąż istnieje zainteresowanie tzw. „znikającym prądem”, a więc tematem bardzo żywym, od kiedy poruszyliśmy go na naszym blogu, postanowiliśmy opublikować w całości zawiadomienie, którego byliśmy autorem w lipcu 2014 roku a adresatem była Delegatura CBA w Szczecinie oraz Prokuratura w Szczecinie.

pr-1apr-2a

pr-3a

pr-4bpr-5aJak większość naszych czytelników, ale i mieszkańców miasta, wiemy, że sprawę zamieciono pod przysłowiowy dywan, pomimo bardzo precyzyjnie przedstawionych przesłanek o możliwości popełnienia przestępstwa na szkodę miasta. Nie wszczęcie postępowania w tej sprawie bardzo zadziwia, albowiem wystarczyło zweryfikować rachunki za energię elektryczną opłacone przez miasto i parafię w podanym okresie oraz skonfrontować to z dokumentacją dostarczyciela energii w ówczesnym okresie i protokołem komisji rewizyjnej rady miasta oraz wypowiedzi radnych podczas sesji odnośnie tej „przedziwnej i tajemniczej” sprawy. Czy sprawa kiedyś będzie rzetelnie wyjaśniona? Nosimy w sobie, niestety, bardzo poważne wątpliwości.

33 comments on “Temat wiecznie żywy, czyli gdzie podział się prąd?
  1. Kapitulacja wojewody w sprawie dekomunizacji ulic. Ma zostać komunistyczna nazwa 3 go marca, nie było to żadne „wyzwolenie” Świdwina przez czerwonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS