Komentarz pozostawiamy naszym Czytelnikom…

Publikujemy poniższe dokumenty, zamieszczone na BIP Urzędu Miasta Świdwin bez komentarza. Dajemy pole do popisu naszym Czytelnikom.

W-A1W-B1Na jednym z dokumentów, zlecającym wykonanie grafik w dniu 7 kwietnia 2016 roku, termin jego wykonania zlecono do 21 kwietnia 2015 r. Naszym zdaniem to zwykła „literówka” i mały pikuś w odniesieniu do całokształtu sprawy. W ww. dokumentach, dostępnych na BIP Urzędu Miasta Świdwin stoi, że zlecenie skierowano do firmy, której właścicielem jest Teresa W. Jak wspomnieliśmy na wstępie, komentarz pozostawiamy naszym Czytelnikom. Nadmienimy tylko, że temat był już wcześniej poruszany na naszym blogu przez nas i komentatorów.

72 comments on “Komentarz pozostawiamy naszym Czytelnikom…
  1. Czy prawdą jest, że „odnowiona” Trójca Święta znowu wyjechała na wczasy ;-) Wódz razem z Batmanem pewnie będą uzgadniali kolejną transzę dofinansowania! Tylko jestem ciekaw po co wzięli ze sobą Biznesmena od kapliczki :-)

  2. I co Heniu? Pupil znowu wtopił! Przed sądem potwierdzono takie rzeczy, że powinniście się wszyscy podać do dymisji. Oczywiście wpierw oddać wszystkie pobrane diety. Mirka, wciąż wierzę, że masz poczucie wstydu. Proszę, potwierdź moje przekonanie.

  3. No i się stało, najlepsi koledzy podróżnicy dali sobie ponoć ostro po ryju. Poszedł Batman do Doktora bo psychika jego chora. Sądziłem, że to jakiś lapsus lub żart a jednak chyba nie, teraz wyjechali na wczasy lizać rany, czy wszyscy – tego nie powiem. Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie wiadomo, że poszło o kasę. Zastanawia mnie jednak o jaką kwotę poszło, bo na pewno nie o jakieś drobne a jak tak, to co na to urząd skarbowy czy takie pożyczki poza obiegiem finansowym są zgodne z prawem. Oj Batman chyba kasa przepadła.

    • Czy sugerujesz, że dług spłacamy kolejnym długiem. Jak tak to jest wesoło. Ciekawe kiedy to pieprznie. Oj będzie bolało wszystkich mieszkańców.

  4. Nauczanie Stolicy Apostolskiej
    „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie” (Mt 5,3) No Batman, to chyba nie do ciebie, ty taki nigdy nie byłeś. To gdzie trafisz ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS