Bardzo ważny „papier” ujrzał światło dzienne…

Bardzo ważny „papier” wreszcie ujrzał światło dzienne, czyli oliwa zawsze na wierzch wypływa. Konkretnie, uczciwie i prawomocnie.

przeprosiny-TKomentarze pozostawiamy naszym czytelnikom.

34 comments on “Bardzo ważny „papier” ujrzał światło dzienne…
  1. Janek zbudował prywatny folwark. Nie wierzcie w jego obiecanki. Jego pazerność na kasę jest niewyobrażalna. A jego hobby to niszczenie ludzi.

  2. Janek sam udowodnił, że nie warto iść i głosować na niego. Bo kto głosuje na kłamcę i narcyza ? Albo zastraszony, albo ogłupiony, albo przekupiony.

  3. Burmistrz powinien mieć na tyle cywilnej odwagi i odpowiedzialności, by w takiej sytuacji powiedzieć publicznie „przepraszam mieszkańców za bezpodstawne donosy”.

  4. Panie Stefanie, życzymy powrotu do zdrowia. Pisz Pan do Ziobry, bo ile ta sprawa z UM będzie jeszcze trwała? To jakaś kpina z wymiaru sprawiedliwości.

  5. Batman pokazuje maksymalny CYNIZM i HIPOKRYZJĘ Parafialnego USTROJU w którym wielu niewiarygodnych „parafialnych władców” czyni w społeczeństwie Duchowe i Fizyczne spustoszenie ukrywane i autorytarnie usprawiedliwione. Biskup powinien nas uwolnić od tego cynika i hipokryty jeżdżącego wypasionym leksusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS