Nasz Zespół nie ukrywa, że powstał poważny problem…

Nasz Zespół nie ukrywa, że powstał poważny problem z dalszym istnieniem niniejszego bloga. Na koniec stycznia przyszłego roku platforma blog.pl, na której przez ponad pięć lat funkcjonuje nasz blog przestanie istnieć.

blog.onetSamo przeniesienie dotychczasowych publikacji na blogu, aby mógł dalej istnieć nie jest wielkim technicznym problemem. Jednakże przeniesienie wszelkich innych jego składników, takich jak fotografie, filmy i inne dodatki, tak by mogły po 31 stycznia 2018 r. być osadzone na nowym blogu /z chwilą zamknięcia platformy blog.pl znikną one z przestrzeni internetowej/ wiąże się z ogromnym, czasochłonnym przedsięwzięciem. W tej chwili jesteśmy na etapie wyboru serwera, na którym postaramy się osadzić niniejszy blog w wersji „nietkniętej” włącznie z dotychczasowymi komentarzami. Postaramy się uratować dla Czytelników cały jego zasób. Nosimy się z zamiarem uruchomienia przeniesionego bloga około 10 stycznia 2018 r. pod nie zmienioną nazwą w jego głównym członie: naszswidwin, zarazem podając Czytelnikom jego nowy, pełny adres.

14 comments on “Nasz Zespół nie ukrywa, że powstał poważny problem…
  1. Chcę przesłać skromne życzenia świąteczne.
    Życzę burmistrzowi i proboszczowi, żeby znaleźli w sobie odwagę i przeprosili mieszkańców za „znikniecie prądu”. Za ten prąd zapłacili wszyscy mieszkańcy, którzy czekają kiedy zostaną zwrócone za jego pobór pieniądze do budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS