Wreszcie wiemy, że inicjatorzy referendum nie kłamali…

Poniżej pozwalamy sobie opublikować wyrok i znaczną część uzasadnienia w sprawie z oskarżenia prywatnego burmistrza Jana Owsiaka wytoczonej przeciwko inicjatorom referendum Marka Tarki i Mirosława Mazura, która miała swój finał w dniu 20 listopada 2017 r. w Sądzie Rejonowym w Białogardzie, w VII Zamiejscowym Wydziale Karnym w Świdwinie. Publikujemy te dokumenty m.in. z uwagi na to, iż w akcie oskarżenia został wymieniony adres naszego bloga, jak również dlatego, że uzasadnienie zawiera kapitalną wykładnię, że kiedy publicznie podnosi lub rozgłasza się prawdziwe zarzuty dotyczące postępowania osoby pełniącej funkcje publiczną lub służące obronie społecznie uzasadnionego interesu nie popełnia się przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2. A w przedmiotowej sprawie, zdaniem Sądu, ww. oskarżeni w zakresie konkretnych zarzutów wykazali ich prawdziwości.

Mówiąc krótko, inicjatorzy referendum nie kłamali, więc zostali uniewinnieni. Według nas warto uważnie zapoznać się z poniższymi dokumentami, bowiem według nas zawierają treści o kapitalnym znaczeniu w wymiarze społecznym. Dla naszego Zespołu wynik tej sprawy jest ogromną satysfakcją, gdyż treść uzasadnienia jest potwierdzeniem prawdziwości naszych wielu wcześniejszych publikacji na blogu. Uważamy również, że trzeba mieć tupet na miarę burmistrza Jana Owsiaka, żeby w świetle faktów zdobyć się na skierowanie sprawy do Sądu. Finał przedstawiamy poniżej.

TR-1TR-2TR-3TR-4

TR-6

TR-7TR-8TR-8 TR-9TR-10

TR-11

Skutki finansowe w przedmiotowej sprawie:

TR-12TR-13

Zapraszamy czytelników do lektury i komentowania.

Powyższy materiał został nam przesłany na skrzynkę mailową od anonimowego nadawcy. Kto ktokolwiek nim jest, dziękujemy. Z zamieszczonych dokumentów usunęliśmy „dane wrażliwe”.

43 comments on “Wreszcie wiemy, że inicjatorzy referendum nie kłamali…
  1. Mam pytanie do radnej Lemańczyk, bo to niegłupia kobieta jest. Otóż, jak ocenia morale burmistrza Owsiaka? Proszę o szczerą odpowiedź.

  2. Brawo, Panie Radny Tarka, cieszę, się że mamy w radzie miasta kogoś kto nie boi sie powiedzieć wprost jakim kombinatorem jest Burmistrz Owsiak. Oby tak dalej, mam wrażenie że będzie Pan dawał dobry przykład pozostałym członkom. Gratulacje ! :)

    • Marek… nie poddawaj się. Pamiętaj, że czarna propaganda i dezinformacja to standard w tym zakłamanym samorządzie! Cieszymy się, że mamy radnego spoza układu! Jestesmy z Tobą!!!

  3. W sądzie własnie pokazali jak wygląda prawda o naszym burmistrzu. Kto ma choć trochę rozsądku potrafi ocenić jak jesteśmy kołowani przez obecnego burmistrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS